کارت عضویت یارطبیعت

کارت عضویت یارطبیعت

یارطبیعت امکان کاشته شدن یک درخت به نام شما در طرح سراسری کاشت ۱،۰۰۰،۰۰۰ میلیون اصله درخت در ۱،۰۰۰ روز را برای شما فرآهم می آورد.همچنین با داشتن کارت هوشمند عضویت یارطبیعت در خرید از ۲۵،۰۰۰ فروشگاه و برند معتبر در سراسر ایران تخفیف آنلاین و لحظه ای دریافت می نمایید. این کارت دارای ۳ سال اعتبار از زمان صدور بوده و دارنده کارت می تواند بدون محدودیت از مراکز طرف قرارداد شامل فروشگاه های رفاه، افق کوروش، هایپرمی و ... تخفیف دریافت نماید.

مراحل دریافت و نحوه استفاده از کارت

 ثبت نام و پرداخت حق عضویت
ثبت نام و پرداخت حق عضویت

ابتدا از طریق بخش " ثبت نام آنلاین کارت "، اطلاعات هویتی و آدرس محل دریافت کارت یارطبیعت را وارد نمایید، سپس حق عضویت خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
صدور و ارسال کارت

کارت یارطبیعت توسط شرکت تاپ صادر شده و از طریق پست به آدرس پستی شما ارسال می گردد. با توجه به حجم درخواست ها این فرآیند حداقل ۴۵ روز کاری زمان می برد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
ورود به پروفایل همیارطبیعت

پس از دریافت کارت از طریق شماره موبایل و کدعضویت درج شده بر روی کارت یارطبیعت وارد پروفایل خود در سایت شوید، همزمان با ورود به پروفایل کارت یارطبیعت فعال می گردد.

باشگاه مشتریان سازمانی کاسپین
خرید از مراکز طرف قرارداد

جهت استفاده از خدمات تخفیفی - رفاهی کارت طبیعت، پس از ورود به پروفایل خود در سایت یارطبیعت از بخش خرید حضوری با تخفیف لیست مراکز طرف قرارداد را مشاهده نمایید.

طرح های تخصصی یارطبیعت

طراحی و اجرای طرح های متنوع با محوریت محیط زیست و منابع طبیعی در سراسر کشور با کمک همیاران طبیعت.با خرید کارت یارطبیعت درصدی از مبلغ حق عضویت کارت یارطبیعت برای اجرای طرح های محیط زیستی و منابع طبیعی تخصیص داده می شود.با خرید کارت یارطبیعت، علاوه بر بهره مندی از خدمات رفاهی و تخفیفی میتوانید در اجرای طرح های محیط زیستی در کشور نیز سهیم باشید.

طرح مدارس سبز

طرح مدارس سبز

طرح مدارس سبز یارطبیعت؛ این طرح با هدف توسعه فضای سبز، تفکیک زباله های خشک و تر و آموزش و فرهنگ سازی در مدارس کشور از سال ۱۴۰۰ آغاز به فعالیت نموده است.در این طرح تا این لحظه ۳،۱۲۵ اصله درخت کاشته شده است.با ثبت نام هر کارت یک درخت به نام دارنده کارت در یکی از مدارس استان محل زندگی شما کاشته خواهد شد.

طرح پرداخت سبز

طرح پرداخت سبز

طرح پرداخت سبز یارطبیعت؛ این طرح با هدف کاهش مصرف کاغذ مورد استفاده در دستگاه های کارتخوان و نیز قبوض آب، برق و گاز و تلفن از سال ۱۳۹۹ فعال شده است و یارطبیعت در زمینه فرهنگ سازی و آموزش در این طرح پیش قدم می باشد.کارت های یارطبیعت به صورت خودکار فاقد ارائه رسید دوم می باشند.

 طرح سفر سبز

طرح سفر سبز

طرح سفر سبز؛ این طرح به جهت کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از مصرف سوخت طراحی و ایجاد گردید.در این طرح فرهنگ سازی پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی و همچنین رزرو آنلاین هتل با محوریت اقامتگاه های بوم گردی انجام شده است و همچنین امکان رزرو آنلاین هتل و شارژ 10هزار تومانی پرداخت عوارض آزادراهی فرآهم شده است.

   طرح تخفیف سبز

طرح تخفیف سبز

طرح تخفیف سبز؛ این طرح با هدف کاهش هزینه های خرید برای دارندگان کارت یارطبیعت از سال ۱۳۹۹ آغاز به کار نموده است.از طریق این طرح علاوه بر توسعه کسب و کارهای طرف قرارداد یارطبیعت امکان خرید از ۲۵،۰۰۰ مرکز طرف قرارداد با تخفیف تا سقف ۲۰ درصد برای اعضا فرآهم شده است تا هزینه های کمتری پرداخت نمایند.

ثبت نام آنلاین کارت یارطبیعت

کارت یارطبیعت
181236

دارندگان کارت

فروشگاه طرف قرارداد یارطبیعت
25150

مراکز طرف قرارداد

فروشگاه طرف قرارداد یارطبیعت
3125

نهال های کاشته شده

فروشگاه طرف قرارداد یارطبیعت
28

طرح های اجرا شده

سوالات متداول

در صورتی که در خصوص کارت یارطبیعت سوالی دارید می توانید پاسخ سوال خود را از این بخش دریافت نمایید و یا از طریق واتس اپ با کارشناسان ما صحبت کنید.

ارسال پیام به پشتیبانی

نحوه دریافت و فعالسازی کارت ها چگونه است؟

کارت ها پس از صدور توسط پست به درب منزل شما ارسال و تحویل می گردد، پس از دریافت کارت از طریق شماره موبایل و کدعضویت درج شده بر روی کارت یارطبیعت وارد پروفایل خود در سایت شوید، همزمان با ورود به پروفایل کارت یارطبیعت فعال می گردد.
پس از صدور کارت بدون نیاز به پیگیری، کارت توسط بانک از طریق پست ارسال می گردد اما اگر پس از مدت زمان معین کارت را دریافت نکردید کد ملی خود را به پشتیبانی ارسال نمایید تا کدرهگیری پستی برای شما ارسال گردد.
خیر کارت بدون موجودی اولیه صادر می گردد و هزینه پرداختی شما بابت حق عضویت ۳ ساله، هزینه جسم کارت، چاپ، بسته بندی، ارسال پستی کارت و هزینه های بازاریابی مراکز رفاهی-تخفیفی می باشد و برای شارژ این کارت بایستی از اپلیکیشن تاپ بخش مالی و اعتباری، خدمات پارسی کارت اقدام نمایید.
پس از دریافت کارت از طریق شماره موبایل و کدعضویت درج شده بر روی کارت یارطبیعت وارد پروفایل خود در سایت شوید.لیست خدمات رفاهی و تخصصی در پروفایل یارطبیعت در دسترس خواهد بود.

خدمات رفاهی دارندگان کارت یارطبیعت

جهت گرفتن تخفیف از مراکز زیر، خرید خود را با کارت یارطبیعت روی کارتخوان تاپ (پارسیان) پرداخت نمایید.